Kofi Halliday. Photo: Philip J.A Benton/philipbenton.com

Berkshire Football Fixtures – Saturday 2nd November

All the fixtures across the county
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on facebook
Share on linkedin
Share on email
Kofi Halliday. Photo: Philip J.A Benton/philipbenton.com

Sign up for Football in Berkshire’s regular email newsletter

Buildbase FA Vase Second Round

Abbey Rangers vs Ascot United
Binfield vs Redhill
Bitton vs Fairford Town
Falmouth Town vs Longlevens AFC
Leicester Nirvana vs Westfields
Raynes Park Vale vs Sutton Common Rovers
Welling Town vs Bedfont & Feltham
Windsor vs Eastbourne Town

Vanarama National League

AFC Fylde vs Dover Athletic
Aldershot Town vs Maidenhead United
Barnet vs Chorley
Barrow vs Sutton United
Eastleigh vs Harrogate Town
Ebbsfleet United vs Chesterfield
FC Halifax Town vs Torquay United
Notts County vs Hartlepool United
Solihull Moors vs Dagenham & Redbridge
Stockport County vs Woking
Wrexham vs Bromley
Yeovil Town vs Boreham Wood

Berkshire Football Awards supported by PlaySport.

Vanarama National League South

Billericay Town vs Weymouth
Braintree Town vs Hungerford Town
Chippenham Town vs Welling United
Concord Rangers vs Hemel Hempstead Town
Dorking Wanderers vs Wealdstone
Dulwich Hamlet vs Bath City
Eastbourne Borough vs Dartford
Hampton & Richmond Borough vs Maidstone United
Slough Town vs Chelmsford City
St Albans City vs Havant & Waterlooville
Tonbridge Angels vs Oxford City

BetVictor Isthmian League Division One South Central

Ashford Town (Middx) vs Bedfont Sports
Chertsey Town vs FC Romania
Chipstead vs Hertford Town
Harlow Town vs Westfield
South Park vs Marlow
Staines Town vs Bracknell Town
Tooting & Mitcham United vs Barking
Uxbridge vs Chalfont St Peter
Waltham Abbey vs Hanwell Town
Ware vs Northwood

BetVictor Southern League Division One South

Bideford vs Evesham United
Frome Town vs Sholing
Highworth Town vs AFC Totton
Mangotsfield United vs Cinderford Town
Melksham Town vs Bristol Manor Farm
Moneyfields vs Slimbridge
Paulton Rovers vs Basingstoke Town (12.30)
Thatcham Town vs Barnstaple Town
Willand Rovers vs Cirencester Town
Winchester City vs Larkhall Athletic

Uhlsport Hellenic League Premier Division

Brimscombe & Thrupp vs Reading City
Burnham vs Shrivenham
Holmer Green vs Bishops Cleeve
Lydney Town vs Ardley United
Royal Wootton Bassett Town vs Brackley Town Saints
Tuffley Rovers vs Easington Sports

Cherry Red Records Combined Counties League Premier Division

Balham vs Frimley Green
Banstead Athletic vs CB Hounslow United
Hanworth Villa vs Cobham
Knaphill vs Colliers Wood United
Sheerwater vs Camberley Town
Spelthorne Sports vs Egham Town

Uhlsport Hellenic League Division One East

Kidlington Development vs Abingdon Town
Long Crendon vs Chalvey Sports
Risborough Rangers vs Wokingham & Emmbrook
Thame Rangers vs Wallingford Town

Cherry Red Records Combined Counties League Division One

AFC Hayes vs British Airways
Bagshot vs Tooting Bec
Farnham Town vs Ash United
FC Deportivo Galicia vs Eversley & California
Jersey Bulls vs Dorking Wanderers Reserves
Kensington & Ealing Borough vs Chessington & Hook United
Sandhurst Town vs Fleet Spurs
Walton & Hersham vs Epsom & Ewell
Westside vs Godalming Town

Berks & Bucks County FA Senior Trophy

Abingdon United vs Newbury

What do you think? 

Share this story

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Get the latest Berkshire football news to your inbox
FIB-Badgetransparent-dud.png