Kensley Maloney. Photo: Neil Graham / ngsportsphotography.com

Berkshire Football Fixtures – Saturday 23rd November

All the fixtures from across the county
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on facebook
Share on linkedin
Share on email
Kensley Maloney. Photo: Neil Graham / ngsportsphotography.com

Sign up for Football in Berkshire’s regular email newsletter

Buildbase FA Trophy Third Qualifying Round

Chelmsford City vs Hungerford Town
Concord Rangers vs Slough Town

Vanarama National League

AFC Fylde vs Dagenham & Redbridge
Aldershot Town vs Notts County
Barrow vs Barnet
Chorley vs Torquay United
Dover Athletic vs Solihull Moors
FC Halifax Town vs Eastleigh
Harrogate Town vs Chesterfield
Hartlepool United vs Boreham Wood
Maidenhead United vs Woking (5.20pm)
Stockport County vs Ebbsfleet United
Sutton United vs Bromley
Wrexham vs Yeovil Town

BetVictor Isthmian League Division One South Central

Barking vs Bracknell Town
Bedfont Sports vs FC Romania
Hanwell Town vs Ashford Town (Middx)
Marlow vs Harlow Town
Northwood vs Hertford Town
South Park vs Uxbridge
Waltham Abbey vs Chertsey Town
Ware vs Chipstead
Westfield vs Staines Town

Berkshire Football Awards supported by PlaySport.

BetVictor Southern League Division One South

Barnstaple Town vs Larkhall Athletic
Basingstoke Town vs Bristol Manor Farm
Cinderford Town vs Bideford
Cirencester Town vs Winchester City
Evesham United vs Thatcham Town
Mangotsfield United vs Highworth Town
Melksham Town vs AFC Totton
Moneyfields vs Frome Town
Slimbridge vs Willand Rovers

Uhlsport Hellenic League Premier Division

Bishops Cleeve vs Windsor
Brimscombe & Thrupp vs Ardley United
Longlevens AFC vs Burnham
Lydney Town vs Easington Sports
Royal Wootton Bassett Town vs Flackwell Heath
Shrivenham vs Holmer Green
Tuffley Rovers vs Reading City
Westfields vs Virginia Water

Cherry Red Records Combined Counties League Premier Division

CB Hounslow United vs Cobham
Colliers Wood United vs Guildford City
Egham Town vs Sutton Common Rovers
Hanworth Villa vs Banstead Athletic
Knaphill vs Badshot Lea
Molesey vs Camberley Town
Raynes Park Vale vs Abbey Rangers
Redhill vs Balham
Sheerwater vs Ascot United
Southall vs Frimley Green

Uhlsport Hellenic League Division One East

Abingdon Town vs Thame Rangers
AFC Aldermaston vs Penn & Tylers Green
Chalvey Sports vs Didcot Town Development
Holyport vs Wallingford Town
Milton United vs Langley
Woodley United vs Wokingham & Emmbrook

Cherry Red Records Combined Counties League Division One

Bagshot vs Walton & Hersham
Bedfont & Feltham vs Godalming Town
Epsom & Ewell vs Dorking Wanderers Reserves
Eversley & California vs Chessington & Hook United
Farnham Town vs AFC Hayes
Fleet Spurs vs British Airways
Jersey Bulls vs Cove
Tooting Bec vs Ash United
Westside vs Sandhurst Town

Berks & Bucks County FA Senior Trophy

Mortimer vs Abingdon United
Wallingford Town vs Buckingham Athletic

What do you think? 

Share this story

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Get the latest Berkshire football news to your inbox
FIB-Badgetransparent-dud.png