Liam Gavin. Photo: Neil Graham / ngsportsphotography.com

Berkshire football fixtures – Saturday 18th January

All the fixtures across the county including an FA Vase replay and Jersey Bulls at Sandhurst Town
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on facebook
Share on linkedin
Share on email
Liam Gavin. Photo: Neil Graham / ngsportsphotography.com

Sign up for Football in Berkshire’s regular email newsletter

Buildbase FA Vase Fourth Round Replay

Binfield vs Deal Town

The full fifth round draw is here.

Vanarama National League

AFC Fylde vs Torquay United
Aldershot Town vs Chorley
Barnet vs Dagenham & Redbridge
Barrow vs Bromley (5.20pm)
Eastleigh vs Chesterfield
Ebbsfleet United vs Harrogate Town
FC Halifax Town vs Maidenhead United
Notts County vs Dover Athletic
Solihull Moors vs Boreham Wood
Stockport County vs Sutton United
Wrexham vs Woking
Yeovil Town vs Hartlepool United

Vanarama National League South

Bath City vs Hemel Hempstead Town
Chelmsford City vs Eastbourne Borough
Concord Rangers vs Weymouth
Dorking Wanderers vs Billericay Town
Dulwich Hamlet vs Chippenham Town
Havant & Waterlooville vs Wealdstone
Oxford City vs Braintree Town
Slough Town vs Dartford
St Albans City vs Maidstone United
Tonbridge Angels vs Hampton & Richmond Borough
Welling United vs Hungerford Town

Berkshire Football Awards supported by PlaySport.

BetVictor Isthmian League Division One South Central

Ashford Town (Middx) vs Uxbridge
Barking vs Chalfont St Peter
Bracknell Town vs Chertsey Town
Chipstead vs Harlow Town
Hanwell Town vs Westfield
Hertford Town vs Staines Town
Marlow vs Waltham Abbey
Northwood vs South Park
Tooting & Mitcham United vs FC Romania
Ware vs Bedfont Sports

BetVictor Southern League Division One South

Barnstaple Town vs Willand Rovers
Basingstoke Town vs AFC Totton
Bristol Manor Farm vs Bideford
Evesham United vs Cinderford Town
Frome Town vs Cirencester Town
Highworth Town vs Winchester City
Mangotsfield United vs Slimbridge
Paulton Rovers vs Larkhall Athletic
Sholing vs Moneyfields
Thatcham Town vs Melksham Town

Uhlsport Hellenic League Premier Division

Ardley United vs Longlevens AFC
Brimscombe & Thrupp vs Reading City
Burnham vs Shrivenham
Flackwell Heath vs Westfields
Holmer Green vs Easington Sports
Tuffley Rovers vs Royal Wootton Bassett Town
Virginia Water vs Fairford Town

Cherry Red Records Combined Counties League Premier Division

Banstead Athletic vs Southall
Colliers Wood United vs Abbey Rangers
Egham Town vs Camberley Town
Frimley Green vs Balham
Guildford City vs Ascot United
Hanworth Villa vs Knaphill
Molesey vs Cobham
Redhill vs Raynes Park Vale
Sheerwater vs CB Hounslow United
Sutton Common Rovers vs Spelthorne Sports

Uhlsport Hellenic League Division One East

Abingdon United vs Chalvey Sports
Holyport vs Milton United
Risborough Rangers vs Marlow United
Thame Rangers vs Langley
Wallingford Town vs Penn & Tylers Green
Wokingham & Emmbrook vs Kidlington Development
Woodley United vs AFC Aldermaston

Cherry Red Records Combined Counties League Division One

Sandhurst Town vs Jersey Bulls (2pm)
AFC Hayes vs Epsom & Ewell
Ash United vs Farnham Town
Bagshot vs Godalming Town
British Airways vs Tooting Bec
Cove vs Bedfont & Feltham
Eversley & California vs Walton & Hersham
FC Deportivo Galicia vs Chessington & Hook United
Kensington & Ealing Borough vs Dorking Wanderers Reserves
Westside vs Fleet Spurs

What do you think? 

Share this story

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp