All weekend fixtures are on Saturday afternoon and kick-off at 3 pm unless otherwise stated. Please always check the match status before you travel and make sure you are familiar with the host clubs Covid-19 processes. Results and more fixtures from the day will be available here.
Vanarama National League
Boreham Wood vs Aldershot Town
Chesterfield vs Barnet
Dagenham & Redbridge vs Altrincham
FC Halifax Town P-P Eastleigh
King’s Lynn Town vs Torquay United
Solihull Moors vs Bromley (5:20 pm)
Stockport County vs Sutton United
Wealdstone vs Weymouth
Woking vs Hartlepool United
Yeovil Town vs Notts County
Vanarama National League South
Chelmsford City vs Bath City
Concord Rangers vs Eastbourne Borough
Ebbsfleet United vs Havant & Waterlooville
Hampton & Richmond Borough P-P Slough Town
Hemel Hempstead Town vs Hungerford Town
Maidstone United P-P Braintree Town
Oxford City vs Dulwich Hamlet
St Albans City vs Tonbridge Angels
Welling United vs Chippenham Town
Uhlsport Hellenic League Premier Division
Binfield P-P Holmer Green
Brimscombe & Thrupp vs Shrivenham (2 pm)
Lydney Town vs Fairford Town (2 pm)
Reading City vs Windsor (2 pm)
Virginia Water vs Royal Wootton Bassett Town (2 pm)
Westfields vs Ardley United (2 pm)
Cherry Red Records Combined Counties League Premier Division
Badshot Lea vs Egham Town
Camberley Town vs Sheerwater
CB Hounslow United vs Banstead Athletic
Cobham vs Raynes Park Vale
Colliers Wood United vs Abbey Rangers
Frimley Green vs Ascot United
Hanworth Villa vs Molesey
Knaphill vs Guildford City
Redhill vs Spelthorne Sports
Sutton Common Rovers vs Southall
Uhlsport Hellenic League Division One East
AFC Aldermaston vs Abingdon Town (2 pm – to be played at Abingdon Town)
Milton United vs Risborough Rangers (2 pm)
Penn & Tylers Green vs Kidlington Reserves (2 pm)
Thame Rangers vs Long Crendon (2 pm)
Wallingford Town vs Abingdon United (2 pm)
Wokingham & Emmbrook vs Woodley United (2 pm)
Cherry Red Records Combined Counties League Division One
Ash United vs Westside
British Airways vs Sandhurst Town
Cove vs Farnham Town
Dorking Wanderers Reserves vs Bedfont & Feltham
Eversley & California vs Epsom & Ewell
FC Deportivo Galicia vs Fleet Spurs
Kensington & Ealing Borough vs Godalming Town
Tooting Bec vs Bagshot (Friday 11th, 7:45 pm)
Walton & Hersham vs Chessington & Hook United
Thames Valley Premier League
Burghfield vs Reading City U23 (2 pm)
Cookham Dean vs Berks County (2 pm)
Finchampstead vs Mortimer (2 pm)
Marlow United vs Newbury (2 pm)
Richings Park vs Wraysbury Village (2 pm)
Westwood Wanderers vs Woodley United Royals (2 pm)